ВИПУСК МАГІСТРІВ 2019 РОКУ

28 січня 2020 року, відбулося урочисте нагородження випускників Факультету природничих наук, спеціальності 201 “Агрономія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Студенти, котрі протягом декількох років здобували знання та навички в стінах університету, сьогодні вже з гордістю здобули ступінь “Магістр” з присвоєнням кваліфікації “Дослідник із агрохімії та ґрунтознавства”.

Професорсько-викладацький склад кафедри приєднюється до всіх найщиріших побажань та бажаємо Вам неймовірної життєвої наснаги та бажання досягати нових значних висот!

Швидко промайнули найкращі роки студентства . Сьогоднішні випускники нашої кафедри, зрозуміло, не перші і не останні. Проте дивлячись в їхні світлі очі та спостерігаючи за їхнім ентузіазмом, розумієш, що вони все таки особливі!