Вітаємо!!!

Протягом 12-20.06.2023 року на кафедрі відбувались засідання екзаменаційних комісій на яких студенти спеціальностей 201 Агрономія та 205 Лісове господарство ОР Бакалавр  складали державні іспити з фахових дисциплін та захищали свої кваліфікаційні роботи. Всі студенти впорались успішно з даним видом роботи, з чим колектив кафедри їх і вітає!

Це одна із найважливіших подій в житті і вирішальний момент у долі кожного. Всі дороги відкриті, всі функції доступні, все необхідне для реалізації планів, амбіцій отримано в багаж знань. Хочеться побажати ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб все, що було задумано, стало реальністю.

Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього! Нехай супроводжують любов, удача, мир та віра в свої сили!!!

Чекаємо на всіх в магістратурі!