ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

Згідно Договору про співпрацю № 499 від 15 жовтня 2024 р. між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Державним спеціалізованим підприємством «Ліси України» Філією «Брошнівське лісове господарство» було проведено  практичні заняття зі студентами спеціальності 205 Лісове господарство групи ЛГ-11м з предмету «Лісоуправління» під керівництвом доцента кафедри Ігоря КОЛЯДЖИНА на базі виробничих підрозділів Філії ДП «Брошнівське ЛГ».

В зустрічі приймали участь головні спеціалісти лісгоспу, а саме: Гончар М.М. – директор, Марій В.В. – головний лісничий, Чаїнський А.В. – головний інженер, Богданова Т.М. – головний економіст, Шиян О.С. – головний бухгалтер, а також начальники відділів і виробничих підрозділів.

Керівники і спеціалісти підприємства поділились досвідом та ознайомили слухачів зі своїми професійними обов’язками згідно галузевої угоди.

Студенти пройшли практичне ознайомлення з роботою кожного управлінського підрозділу: відділу кадрів, відділу охорони праці, відділу збуту, відділу бухгалтерського обліку, економічного відділу, загального виробничого відділу, відділу лісового господарства, юридичного відділу; відвідали виробничі підрозділи і безпосередньо ознайомились з виробництвом, транспортним цехом, нижнім складом готової продукції, а також відвідали рекреаційне місце в урочищі «Конвалія» Рожнятівського лісництва.

Матеріали практичного заняття доповнені фотозвітом.