Спеціальність 205 “Лісове господарство” акредитовано!!!

Освітню програму 205 “Лісове господарство” ОР Бакалавр акредитовано на 5 років!

Відповідне рішення про акредитацію було підтримане членами експертної групи, членами галузевої експертної ради та радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

Колектив кафедри лісового і аграрного менеджменту, спеціальності 205 Лісове господарство висловлює щиру подяку адміністрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Євгеновичем ЦЕПЕНДОЮ, провідному фахівцю з ліцензування та акредитації Ользі Любомирівні МАКАРУК, декану та заступникам декана Факультету природничих наук, голові методичної ради та секретарю Вченої ради Факультету, кафедрі хімії середовища та хімічної освіти, кафедрі біохімії та біотехнологій та всім, хто долучився до акредитації.