ІІ етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу ”Збереження родючості грунтів”

Студенти спеціальності 201 Агрономія, Дутчак Ярослав та Тіцький Ігор, які представляли Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на другому етапі Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу “Збереження родючості грунтів” нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Це заслуга не лише наших талановитих студентів, але й наших викладачів – професора Уляни Карбівської та доцента Ярослави Григорів, які надали їм цінну підтримку та керівництво.

Вітаємо Дутчака Ярослава та Тіцького Ігоря з цим досягненням і висловлюємо вдячність всім, хто взяв участь у цьому процесі та підтримав наших учасників.

Нехай цей успіх буде стимулом до подальших звершень та досягнень!