Коляджин Ігор Федорович (канд. с.-г. наук, доцент)

Коляджин Ігор Федорович

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового і аграрного менеджменту, член – кореспондент Лісівничої академії наук, Заслужений лісівник України

Народився 20 січня 1955р. в с. Оболоня Долинського району, Івано-Франківської області.

У 1974 р. закінчив Закарпатський лісотехнічний технікум за спеціальністю “Обладнання машин і механізмів у лісовому господарстві”

У 1982 р. закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю “Лісове господарство”

Впродовж 1982-1986 рр. навчання в аспірантурі при Львівському лісотехнічному інституті

1995-2015рр. працював директором ДП “Брошнівське лісове господарство”

У 2014 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Лісівничо-екологічні основи формування ялицевих деревостанів Передкарпаття” за спеціальністю 06.03.03 лісознавство і лісівництво

Нагороджений орденом Андрія Первозданного ІІІ ступеня УАПЦ, нагрудним знаком “Відмінник лісового господарства України”.

З 2020 р. експерт Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 205 Лісове господарство

Перелік навчальних дисциплін які проводить Коляджин І.Ф.: Лісове товарознавство, Лісомисливське господарство, Механізація л/г робіт, Основи лісоексплуатації.

Співавтор двох монографій:

1. Коляджин І.Ф. Озприків І.М. Соколовський І.А. Шепелюк О.О. Солдан Р.Й. Дерех О.І. Монографія. Використання подрібнених відходів деревини та рослинної сировини в лісопромисловому комплексі, Львів ЗУКУ, 2015 рік. С. 3-119.
2. Шпарик. Ю. С., Коляджин І. Ф. “Лісомисливське господарство України” /підручник/ПНУ ім. Стефаника. 314 ст. 2020 р.

Основні наукові публікації:

1. Коляджин І.Ф. Деякі аспекти сучасної системи лісівничої освіти у контексті світових трендів. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ., Україна – 2017. .
2. Коляджин І.Ф. Деякі особливості сучасної системи лісівничої освіти. Науковий вісник НЛТУ України 2019 т.29,№10 с.85-88.
3. Коляджин І.Ф. Використання пластикових лоткових систем для первинного транспортування деревини. Науковий вісник НЛТУ України. Випуск 26.1., 2016р. С. 238-244.
4. Коляджин І.Ф. Мазепа В.Г. Тереля І.П. Продуктивність ялицевих деревостанів басейну річки Бистриця Солотвинська (Передкарпаття). Науковий вісник НЛТУ України. Випуск 26.3., 2016 рік. С.21-26.
5. Коляджин І.Ф. Особливості ведення лісового господарства в ялинових насадженнях в умовах гірського лісівництва Науковий вісник НЛТУ України 2021