12 листопада 2019 року, представники кафедри агрохімії та ґрунтознавства провели надзвичайно цікавий та пізнавальний вечір в рідному Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Обговорювалось важливе питання щодо відновлення потужного , міжнародного дослідницько-наукового центру “Обсерваторія”, що знаходиться на г. Піп Іван, побудованого в 1936-1938 рр. для метеорологічних досліджень, колишнього Варшавського авіаційного університету.
До їхньої уваги також були представлені два захоплюючі кіносеанси : “Білий слон” та “Обсерваторія” Вєслава Романовського , в поєднанні з вернісажем фотовиставки “Білий слон”.
Щиро віримо , що цей спільний задум Прикарпатського національного та Варшавського університетів , втілиться в реальність і вже через декілька років ми будем святкувати його відкриття.
“Вперед-до вершин!”