З Днем знань!

Ось і настав цей день.

1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Бажаємо, щоб цей день запам’ятався довгоочікуваними зустрічами і новими цікавими знайомствами. Нехай у аудиторіях звучить дзвінкий студентський сміх, а не сигнали повітряних тривог. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих пар, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

А також, нагадуємо, що триває прийом документів на перспективні спеціальності 201 Агрономія та 205 Лісове господарство (бакалаврський і магістерський рівні). Хто ще не встиг, просимо поспішити, бо терміни прийому закінчуються.Чекаємо вас в аудиторії 515 Центрального корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Ласкаво просимо у світ знань!