Розширене засідання Вченої ради з нагоди відзначення 25-ліття Факультету природничих наук!

29 січня 2024 року, відбулося розширене засідання Вченої ради з нагоди відзначення 25-ліття Факультету природничих наук!

Присутніми були керівництво університету, представники місцевої та обласної влади, викладачі, випускники, аспіранти та студенти.

Приємним моментом урочистостей стало нагородження науково-педагогічних працівників кафедри лісового і аграрного менеджменту грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки та природничої галузі.

Бажаємо Факультету природничих наук ще багато років успішної праці, невичерпного ентузіазму та наукових відкриттів!