Вічна пам’ять!

21 лютого на 73-му році життя зупинилося серце нашого колеги – РОМАНА ІЛАРІОНОВИЧА БРОДОВИЧА, провідного наукового співробітника лабораторії лісовідновлення і селекції УкрНДІгірліс та доцента кафедри лісового і аграрного менеджменту, кандидата сільськогосподарських наук.

РОМАН ІЛАРІОНОВИЧ БРОДОВИЧ – відомий науковець з проблем відновлення лісів Карпатського регіону та автор понад 200 наукових і навчально-методичних праць. Близько п’ятнадцяти років пропрацював в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Колектив  кафедри лісового і аграрного менеджменту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

глибоко сумує з приводу смерті колеги

та висловлює співчуття рідним і близьким покійного. Вічна і світла пам’ять!

Панахида – 22 лютого, о 17:00 у Будинку Cмутку за адресою вул. Ребета 3 , похорон – 23 лютого о 12:00