Укладено договір про співпрацю…

12 грудня 2018 року – працівниками кафедри укладено договір про співпрацю між ПНУ та Бучацьким коледжем Подільського аграрно-технічного університету.

Предметом договору є спільна освітня діяльність: навчальна, науково-методична та професійна.

Даний договір укладений для розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків між навчальними закладами у сфері організації та забезпечення навчального процесу, надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, а також досягнення нових позитивних результатів у педагогічній (освітянській) діяльності підрозділів (факультетів, кафедр).

Даний договір має на меті встановлення взаємовигідних відносин між Університетом і Коледжем і передбачає:

• спільні заходи по впровадженню системи неперервної ступеневої підготовки фахівців за узгодженими навчальними планами та програмами за спеціальністю «201- Агрономія»;
  • узгодження навчальних планів і робочих програм дисциплін для всіх ступенів підготовки фахівців;
  • організацію стажування викладачів Коледжу;
  • виконання спільних науково-дослідних робіт та досліджень, їх апробацію та використання;
  • надання права користування бібліотечними фондами навчальних закладів.

Водночас проведено профорієнтаційний захід серед учнів коледжу та загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Тернопільської та Івано-Франківської областей.