Звітна конференція викладачів, аспірантів і докторантів кафедри агрохімії і ґрунтознавства за 2018 рік

20 березня 2019 року відбулося засідання звітної конференції викладачів, аспірантів і докторантів кафедри за 2018 рік!

Метою пленарного засідання було обговорення актуальних наукових здобутків та підведення підсумків щодо розвитку науки і новітніх актуальних  досліджень.

Пленарне засідання урочисто відкрив доктор сільськогосподарських наук, професор Волощук Мирослав Дмитрович.

Під час роботи пленарного засідання з доповіддю виступили:

доктор сільськогосподарських наук, професор Волощук М.Д.

«Ерозійні процеси в гірських районах Карпат»

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Дмитрик П.М.

«Перспектива вирощування лікарських культур в Україні за належних європейських правил – запорука якості лікарської рослинної сировини»

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Карбівська У.М.

«Сучасний стан природних кормових угідь Івано-Франківщини Карпатського регіону»

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Климчук М.М.

«Прихована загроза короткоротаційних сівозмін на Прикарпатті»

кандидат сільськогосподарських наук, викладач Григорів Я.Я.

«Дослідити вплив різних технологій вирощування культур в сівозмінах короткої ротації на зміну якісних показників дерново-підзолистого ґрунту в умовах Карпатського регіону»

викладач Турак О.Д.

«Сучасний стан та перспективи вирощування зернобобових культур в Івано-Франківській області»

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Турак О.Ю.

«Ефективність застосування стимуляторів росту в сучасному землеробстві»

аспірант 1 р.н. Ткачук Н.Л.

«Енергетичні культури і перспективи їх вирощування в Західному регіоні України»

аспірант 1 р.н. Котнюх М.Б.

«Історія вивчення агроландшафтів Українських Карпат»