Спеціальність 201 “Агрономія” акредитовано!!!

22 листопада 2022 року Національним агентством забезпечення якості вищої освіти прийнято позитивне рішення щодо акредитації освітньої програми “Агрономія” другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Колектив кафедри лісового і аграрного менеджменту, спеціальності 201 Агрономія висловлює щиру подяку адміністрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Євгеновичем ЦЕПЕНДОЮ, провідному фахівцю з ліцензування та акредитації Ользі Любомирівні МАКАРУК, декану та заступникам декана Факультету природничих наук, голові методичної ради та секретарю Вченої ради Факультету, кафедрі хімії середовища та хімічної освіти, кафедрі біохімії та біотехнологій та всім, хто долучився до акредитації.

Процес акредитації пройшов в доброзичливій, толерантній атмосфері. Щиро вдячні колективу експертної комісії за плідну співпрацю, а саме голові експертної комісії КАРПУК Лесі Михайлівні, членам комісії – ТРИГУБІ Інні Леонтіївні і ДАЦЬКО Оксані Миколаївні.

Вітаємо колег, студентів, партнерів в галузі «Агрономія» з підтвердженням нашого професійного освітнього рівня Магістр.

Бажаємо нових звершень та наукових здобутків! Миру і Перемоги усім нам!