Захист кваліфікаційних робіт!

16 та 21 грудня 2022 року на кафедрі лісового і аграрного менеджменту відбувся успішний захист магістерських робіт спеціальностей 201 “Агрономія”  та 205 “Лісове господарство”🎓📚
Під час захисту магістранти продемонстрували високий рівень отриманих фахових знань, належне володіння практичними навичками в галузі сільського  та лісового господарства, що підтверджувалися їх відповідями на дискусійні запитання членів екзаменаційної комісії.
Роботи відзначились глибиною дослідження, конкретними висновками і пропозиціями.

Усі роботи одержали позитивну оцінку, а студентам присвоєно кваліфікації –  Магістр агрономії і магістр лісового господарства.
Завідувач кафедри, гаранти ОПП та викладачі привітали всіх магістрантів з успішним захистом кваліфікаційних робіт.
Щиро вітаємо магістрів 🎓💐!!!
Бажаємо натхнення, наполегливості, нових професійних досягнень та успішної кар’єри!